Вишгородська районна гімназія "Інтелект" Четверг, 02.05.2024, 11:14

Вы вошли как Гость
Группа "Гости"
Приветствую Вас Гость

Главная | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход



Меню сайта
Інформація
Мини-чат
Форма входа
Поиск
Поиск

Вимоги до алгоритму письмового оформлення
конспекту навчального заняття (авторського проекту слухача курсів підвищення кваліфікації),  який  розміщуватиметься  на сайті  «Мій кращий урок» освітнього порталу  КОІПОПК
 
  • Текст конспекту заняття чи уроку має бути викладений без помилок, поданий в одному примірнику на паперовому й електронному носіях. Вимоги до комп’ю¬тер¬ного набору: шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, інтервал – 1,5.

 

                    Алгоритм, за яким потрібно викласти  текст конспекту навчального заняття:

1.Вказати навчальний предмет, клас, назву розділу, тему уроку чи заняття, тип уроку (заняття). 

Наприклад: 
Навчальний предмет. Українська література. 8 клас Розділ. Усна народна творчість

Тема. Поетика народних дум 

Тип уроку: урок формування вмінь і навичок

2. Прізвище, ім’я, по батькові автора заняття чи уроку, посада,місце роботи, район чи місто (повністю). 

3. Зазначити, за якою програмою працює вчитель. Наприклад: 

Програма з української літератури для загальноосвітніх навчальних закладів, К.: Перун, 2005. – 208 с.

4. Чітко й логічно сформулювати мету уроку. Наприклад: 

Мета: узагальнити знання учнів про українські народні думи,

розкрити багатство художніх засобів, з’ясувати

особливості поетики дум; 

формувати аналітичні здібності;

виховувати патріотичні почуття.

5. Зафіксувати (за потребою та в залежності від типу уроку) обладнання, наочність: технічні (мультимедійні) засоби, ілюстрації, репродукції картин, портрети, роздатковий матеріал тощо; дібрати епіграф уроку (за бажанням автора-             

розробника). 

6. Чітко структурувати хід заняття (зміст чи перебіг уроку), зазначити й детально розписати всі його етапи: актуалізація опорних знань учнів; повідомлення теми, мети уроку, мотивація навчальної діяльності учнів; вивчення нового 

матеріалу та ін., продумати й записати в логічній послідовності запитання для роботи над текстом, після опрацювання теоретичного матеріалу чи для підбиття підсумків уроку тощо.

7. Найважливіші ідеї навчального змісту, терміни, поняття, закони доцільно підкреслити, щоб виділити їх на загальному фоні сторінки.

8. У конспекті бажано вказати місце і зміст самостійної діяльності учнів, 

9. Подати список використаної літератури, оформлений згідно сучасних вимог. Наприклад:


         • Клочек Г.Д. Текст «під мікроскопом»: фрагмент новели Василя Стефаника «Катруся» / Г.Д. Клочек // Українська мова й література в середніх школах, 
         гімназіях, ліцеях та колегіумах. – 2004. – № 1. – С.123-136.

         • Передрій Г., Карпенко Т. У світі звуків і слів: Цікаві завдання з фонетики, лексикології і словотвору / Г. Передрій, Т. Карпенко. – К.: Богдана, 1998. – 399 с.

          Автор гарантує, що конспект уроку чи заняття створено виключно його творчою працею, і бере на себе повну відповідальність перед третіми особами за 
           порушення авторських прав.

Вишгородська районна гімназія "Інтелект" © 2024
Бесплатный хостинг uCoz